VNITŘNÍ OKENNÍ ŽALUZIE A STÍNĚNÍ

Nabízíme široký výběr interiérových žaluzií od levných modelů po luxusní stínění z přírodního materiálu či s motorovým ovládáním. Klasické žaluzie doplňuje sortiment látkového stínění a sítí proti hmyzu. Zajistíme také stylové garnýže, záclonové konzole, ale i shrnovací dveře a stěny.

Vnitřní horizontální žaluzie

Látkové stínění je v dnešní době bráno jako stylový doplněk domácnosti a kanceláří. U látkového stínění můžete volit z obrovského množství barev a typů. Vyberte si typ a vzor, který bude dokonalý přesně do vašeho interiéru! Látkové stíněné splní očekávání i nejnáročnějších zákazníků.
Všechny typy provedení

ŽALUZIE SUPER

Žaluzie Super je tradiční, léty ověřenou žaluzií, která je vyrobena z těch nejkvalitnějších komponentů. Je vyráběna v interiérovém nebo meziskelním provedení. Je vhodná do všech typů oken a šikmin mimo oken střešních. Ovládá se ručně.

ŽALUZIE HARMONY

Vnitřní žaluzie Harmony představuje spolehlivé, kvalitní stínění za příznivou cenu. Tato žaluzie je vhodná jak pro privátní účely (byty, domy apod.), tak pro velké objektové zakázky. Vyrábí se v provedení interiérovém nebo meziskelním. Je vhodná do všech typů oken mimo střešních. Ovládá se ručně.

ŽALUZIE EKO

Vnitřní žaluzie Eko je spolehlivou žaluzií s kvalitní mechanikou, která je vhodná do všech typů oken mimo střešních. Je jedinou žaluzií v řadě s širokou krycí lištou, kterou lze vyrobit i do šikmin. Montuje se na křídlo okna. Ovládá se ručně.

ŽALUZIE IDK

Vnitřní žaluzie IDK je základním typem interiérové žaluzie se širokou horní krycí lištou, která je ukončená hranatými bočními krytkami. Je vhodná do všech typů oken mimo střešních a šikmých. Kotví se na křídlo okna do zasklívací lišty.

ŽALUZIE IDS

Hliníková žaluzie IDS představuje nejmodernější typ žaluzie s horní krycí lištou. Je vhodná do všech typů oken, zejména plastových (mimo střešní a šikmá okna). Instaluje se na křídlo okna do zasklívací lišty. Vylepšená mechanika je testována na 65 000 cyklech spuštění a vytažení žaluzie. Ovládá se ručně pomocí řetízku.

ŽALUZIE MAX 25

Vnitřní žaluzie MAX 25 představuje z pohledu designu a funkčnosti špičku v nabídce žaluzií s horní širokou krycí lištou. Žaluzie může být dodána i bez horní krycí lišty. Žaluzie s větší šířkou (do max. 5,28 m2) lze upevnit na více místech po celé délce nosiče, což ostatní žaluzie neumožňují. Ovládá se ručně nebo motoricky.

EURO 25 BAMBUS

Bambusová žaluzie Euro 25 je vnitřní žaluzie s bambusovými lamelami šířky 25 mm. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Proti dřevěným žaluziím nemají tak silnou lamelu, jsou lehčí a mají menší výšku nábalu (výška stažené žaluzie). Ovládá se ručně nebo motoricky.

COMFORT 50

Comfort 50 je interiérová žaluzie s bambusovými lamelami o šířce 50 mm. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Proti dřevěným žaluziím nemají tak silnou lamelu, jsou lehčí a mají menší výšku nábalu (výška stažené žaluzie). Je vhodná i pro instalaci do interiéru jako dělící prvek prostoru.

BAMBUS 25

Bambus 25 je vnitřní žaluzie s bambusovými lamelami šířky 25 mm. Tyto žaluzie jsou vyhledávány především pro svůj přírodní vzhled. Proti dřevěným žaluziím nemají tak silnou lamelu, jsou lehčí a mají menší výšku nábalu (výška stažené žaluzie). Žaluzie je vhodná do všech typů oken, mimo střešních. Ovládá se ručně.

INTERIÉROVÁ ŽALUZIE INT 50

Vnitřní žaluzie INT 50 jsou především ekonomickou variantou venkovních žaluzií. Tato žaluzie také vyniká výškou stažené žaluzie (nižší o 50 % proti venkovním žaluziím). Lamely jsou hliníkové o šířce 50 mm a jsou standardně dodávány ve 14 základních barvách. Boční vedení je zajištěno ocelovými lanky.

Látkové stínění

Látkové stínění je v dnešní době bráno jako stylový doplněk domácnosti a kanceláří. U látkového stínění můžete volit z obrovského množství barev a typů. Vyberte si typ a vzor, který bude dokonalý přesně do vašeho interiéru! Látkové stíněné splní očekávání i nejnáročnějších zákazníků.

Všechny typy provedení

ORION

Vnitřní látková roleta Orion je vhodná do všech typů oken s výjimkou střešních. Díky své praktičnosti a bohatému výběru vzorů látek, barev kazety a vodících lišt, patří mezi nejoblíbenější typ látkových rolet. S použitím vhodné látky lze roletu použít také jako zatemňující, která dokonale zabraňuje průniku slunečních paprsků do interiéru. Roleta se ovládá ručně pomocí řetízku, který je doplněn elegantním závažím.

APOLLO

Látková roleta Apollo je určena pro stínění větších ploch, a to do max. rozměru 9 m2. Jedná se o roletu s volně visící látkou, u které hřídel není uložena v ochranné kazetě. Boční konzoly, prostřednictvím kterých je roleta kotvena na stěnu nebo strop, jsou bílé nebo šedé. Roletu je možné ovládat pomocí řetízku nebo motorem.

APOLLO PLUS

Látková roleta Apollo Plus je velmi podobná roletě Apollo. Její konstrukce dovoluje zastínit větší plochu, a to až 18 m2. Jedná se o roletu s volně visící látkou, u které hřídel není uložena v ochranné kazetě. Roletu je možné ovládat pomocí řetízku nebo motoricky.

CALYPSO

Calypso představuje oblíbený a cenově výhodný typ rolety. Roleta je určena pro instalaci nad okenní otvor nebo do okenního otvoru, ale jen tak, aby nebránila otevírání okenních křídel. Jedná se o roletu s volně visící látkou. Hřídel není uložena v kazetě. Díky široké škále barev komponentů a látek je ideální pro každý interiér.

MODULA

Vnitřní látková roleta Modula je volně visící látková clona bez bočního vedení. Roleta se kotví na zeď, a to buď nad okenní otvor, nebo do okenního otvoru, ale jen tak, aby nebránila při otevírání okenních křídel. Roleta je dodávána v bílé barvě komponentů – horní kazeta, ukončovací profil, řetízek. Ovládá se pomocí řetízku se závažím, u typu Modula 28 a 36 lze využít ovládání motorické za pomocí dálkového ovladače s moderním vzhledem.

V-63

Svislá látková roleta V-63 je určena pro interiérové stínění zejména velkých ploch, a to až do 20 m2. Roleta nemá krytí horní hřídele ochrannou kazetou.

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Vertikální žaluzie blue-line. Systém Blue line o rozměrech 47 x 25 mm je vhodný do bytových i kancelářských prostor. U tohoto typu je možno vybrat až ze 140 barev. Šířka látek se vyrábí ve dvou verzích šířky 89 mm a 127 mm. Navíc je v nabídce PVC lamela 89 mm s výběrem z 24 barev. Ovládání u tohoto typu žaluzie je zajištěno řetízkem a provázkem.

PLISÉ

Elegantní, jednoduché a praktické. Plisé je navrženo tak, aby jemně filtrovalo světlo do místnosti. Vytváří příjemnou náladu a vzhled. Stylová alternativa do staršího ale i do moderního interiéru. Plisé dobře funguje v jakémkoli prostředí a je k dispozici v mnoha barvách a variantách. Plisé je možné také čistit ve vodní lázni.

POSUVNÉ PANELOVÉ STĚNY

Posuvná stěna, jejímž základem jsou libovolně nastavitelné vertikální pásy vyrobené z látek nebo dřevěných tkanin. Nejčastěji se montují do moderního interiéru, protože představují velmi moderní způsob stínění. Nosnou hliníkovou konstrukci můžeme kombinovat podle velikosti stěny, dvě až pět kolejnic. Ovládání je možné ručně, tahem za panel nebo pomocí provázku, motoru.

ŘÍMSKÉ ROLETY

Římské rolety jsou vhodná stínící a dekorativní technika do vašeho interiéru. Díky použití římské rolety nezískáte pouze systém na zastínění, ale luxusní designový prvek, kterého si hned každý všimne. Římskou roletu je možné vyrobit podle standardního vzorníku látek, ale také je možnost zvolení vlastního dekoru látky.

ROLETY DEN A NOC

Často také nazývané jako Zebra, Duo, Duette, Twinroll. V kazetce nebo bez ní jsou velmi luxusním výrobkem v nabídce textilních rolet. Díky speciální konstrukci je možná montáž na rám okna bez vrtání. Na zeď a strop s vrtáním. U látkové rolety Den a Noc je možnost volby ze 40 odstínů látek.

LÁTKOVÉ ROLETY ROLSUN

Roleta do střešních oken zaručuje dokonalé zatemnění místnosti. Systémově profesionální řešení – látka je v bočních ALU profilech vypnutá a vedená pomocí PVC „čoček“, které zabraňují „vypadnutí“ látky z profilů. Barva profilů je stříbrná ( přírodní elox). Boční profily umožňují nastavit roletu v jakékoliv poloze.

Garnýže

Garnýž nebo také záclonová konzole slouží už dlouhá léta lidem k doplnění interiéru jak v bytech, tak v kancelářích a v dalších veřejných prostorech. Pověšením záclon nebo závěsů se doladí a zkrášlí interiér ve zmíněných prostorech. Instalují se hlavně u oken, ale můžou se instalovat i tam, kde chceme rychle oddělit nebo zkrášlit nějaký prostor. Pověšením vhodných materiálů lze takto docílit i případnému zatemnění (zastínění) prostoru. Výběrem vhodné garnýže nebo konzole si zase usnadníme pověšování zmíněných záclon a závěsů.

Všechny typy provedení

GARNÝŽE KLASICKÉ

Garnýže klasické se skládají z dřevotřískové kolejničky se zafrézovanými plastovými drážkami Praktic a krycího čela dle výběru materiálu a barevného provedení. Nabízíme jednokolejničky, dvojkolejničky a trojkolejničky v bílém a hnědém provedení jak v plastovém tak hliníkovém provedení s možností montáže do stropu nebo na stěnu.

GARNÝŽE SE SYSTÉMEM FLIX

Systém Flix (spouštěcí kolejničky) usnadňuje výměnu záclon a závěsů nezávisle na výšce stropu. Systém je tvořen jednak klasickým krycím čelem dle výběru jako u klasických garnýží v kombinaci s provázkovým systémem nebo jen samostatným provázkovým systémem. Je výhodný jak pro méně pohyblivé lidi, tak i pro pohodlnější výměnu záclon a závěsů v interiéru bez ohledu na výšku umístnění garnýže.

GARNÝŽE SYSTÉM MARATHON

Garnýžové kolejničky Praktic, SM Plus nebo Comp je možné osadit i zámkem Marathon v kombinaci s výtahem Marathon. Usnadňují tak výměnu záclon a závěsů až do výšky 320 cm bez použití žebříku nebo židle. A zase je možné tento systém použít jak v kombinaci s krycím čelem nebo samostatně. Barevné a materiálové provedení zase jako u klasických garnýží.

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Díky široké nabídce si dokážeme poradit s velkým množstvím typů oken a dveří. Dlouholetá životnost rámu a samotné síťoviny. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna a rám je vyroben z hliníku.

Všechny typy provedení

OKENNÍ SÍŤ 25 MM

Pevná okenní síť 25 mm se vyznačuje subtilním válcovaným profilem o šířce 25 mm, se vsazenými plastovými rohy. Na přání zákazníka mohou být rohy tvořeny seříznutím rámu pod úhlem 45°. Pokud síť v zimním období nepoužíváte, můžete ji jednoduše z okna vyjmout a uskladnit.

OKENNÍ SÍŤ S LÍMCEM

Pevná síť s límcem obsahuje rám z válcovaného hliníkového plechu se vsazenými plastovými rohy. Tento typ sítě je vhodný pro okna s velkým zaoblením rámu. Pokud síť v zimním období nepoužíváte, můžete ji jednoduše z okna vyjmout a uskladnit.

OKENNÍ SÍŤ EXT-16

Pevná síť EXT-16 se vyznačuje širokým rámem, díky kterému je síť vhodná do oken i s velkým zaoblením okenního rámu. Rám je vyroben z extrudovaného profilu, který se vyznačuje větší pevností, stabilitou a přesností, než válcovaný profil. Tento typ sítě je vhodný i pro okna se šikminou. Pokud síť v zimním období nepoužíváte, můžete ji jednoduše z okna vyjmout a uskladnit.

OKENNÍ SÍŤ 36 MM

Síť proti hmyzu 36 mm obsahuje silný, stabilní rám z extrudovaného profilu, který se vyznačuje větší pevností, stabilitou a přesností. Je určena jak pro klasická okna, tak i pro okna větších rozměrů. Pokud síť v zimním období nepoužíváte, můžete ji jednoduše z okna vyjmout a uskladnit.

DVEŘNÍ SÍŤ LUX

Dveřní síť LUX se skládá z elegantního, hladkého rámu, ve kterém je umístěna síťovina. Rám sítě je vyroben z extrudovaného profilu, který se vyznačuje větší pevností a stabilitou než profil z válcovaného plechu. Do otvoru se instaluje pomocí pantů. Tento typ sítě je vhodný i pro dveře se šikminou. Používá se tam, kde je dostatečný prostor přede dveřmi pro otevření sítě.

DVEŘNÍ SÍŤ EXTRA

Dveřní síť proti hmyzu EXTRA – elegantní výrobek s úzkým extrudovaným profilem, který se vyznačuje vyšší pevností než profil z válcovaného plechu. Do otvoru se dveřní síť instaluje pomocí pantů. Používá se tam, kde je dostatečný prostor přede dveřmi pro otevření sítě.

DVEŘNÍ POSUVNÁ SÍŤ V LIŠTÁCH

Posuvná síť v lištách je určena především pro velká francouzská okna a dveře. Křídlo se síťovinou je usazeno mezi horní a spodní lištu a při otevírání se posouvá do strany (doleva nebo doprava). Je určena zejména tam, kde nemůžete nebo nechcete využívat prostor přede dveřmi, který vyžadují otevírací sítě.

DVEŘNÍ POSUVNÁ SÍŤ RÁM R2

Posuvná síť R2 je tvořena uzavřeným rámem, ve kterém jsou instalována dvě posuvná křídla se sítí. Síť je opatřena těsnícím kartáčkem zabraňujícím proniknutí hmyzu mezi rámem a křídlem. Rámy jsou vyrobeny z extrudovaných profilů, které se vyznačují oproti válcovaným profilům vyšší pevností a stabilitou. Síť je určená zejména tam, kde nemůžete nebo nechcete využívat prostor přede dveřmi, který vyžadují otevírací sítě. Posuvnou síť R2 je možné použít až do max. šířky 3,4 m.

DVEŘNÍ PLISÉ SÍŤ

Dveřní plisé síť je protihmyzová síť se skládanou černou nebo šedou síťovinou. Po otevření umožňuje bezbariérový průchod, a proto se využívá zejména pro instalaci do dveří. Zvolit lze i vícekřídlová provedení. Instaluje se zejména tam, kde nemůžeme nebo nechceme využívat prostor před nebo po stranách dveří. Vhodná je pro dveřní otvory až do šířky 6 metrů.

ROLO DVEŘNÍ MAGNET

Dveřní síť Rolo magnet je samonavíjecí rolovací síť určená zejména tam, kde není dostatek místa pro klasicky otevíratelnou dveřní síť. Síťovina se pohybuje ve vodících lištách a navíjí se do boxu. Ovládá se tahem za madlo umístěné v pojezdovém profilu sítě. Vytažená síť je fixována magnetem.

ROLO DVEŘNÍ DVOJITÁ

Dveřní síť Rolo dvojitá je určena do velkých otvorů až do velikosti 5 m2. Jedná se o samonavíjecí síť, která obsahuje po stranách boxy, ve kterých je uložena hřídel se síťovinou. Ta je vedena v horní a spodní vodící liště. Všechny hliníkové komponenty, které tato síť obsahuje, jsou vyrobené z extrudovaného profilu.

ROLO HÁK

Rolovací okenní síť Rolo hák je samonavíjecí síť s horním hranatým boxem, ve kterém je uložena hřídel se sítí. Síť je po stranách vedena v hliníkových lištách opatřených těsnícím kartáčkem. Síť se ovládá tahem za spodní profil a po stažení se fixuje zaháknutím do spodního pevného profilu sítě. Boční krytky horního boxu jsou plastové, všechny další díly jsou vyrobeny z extrudovaného hliníku.

Shrnovací dveře a stěny

Shrnovací dveře a stěny se montují jednak tam, kde kvůli prostoru nemůžeme použít klasické dveře na panty a jednak tam, kde potřebujeme předělit větší prostory na menší. Používají se jak v domácnostech, tak v kancelářích nebo veřejných prostorech (restaurace, čekárny, školy, atd.). Vyrábějí se z více materiálů: koženka, dřevo a PVC. Shrnovaní lamel dveří a stěn je buď na jednu nebo obě strany. Zavíraní si můžeme vybrat jak na kleštinu, magnet nebo zámek.
Všechny typy provedení

SHRNOVACÍ DVEŘE KARINA

Shrnovací dveře KARINA – základním materiálem dveří je koženka, kterou jsou potažené sololitové lamely. Provedení je buď jednobarevné nebo dvoubarevné, kde každá strana má jinou barvu. Dveře můžou být i v provedení prosklené. Výplně jsou z PVC akrylátu. Zavírání na magnet nebo zámek.

SHRNOVACÍ DVEŘE DAKO

Shrnovací dveře DAKO jsou vyráběny ze dřeva, z masivu – smrk mořený, nebo na přání z masivu – dub, borovice, modřín. Jsou v provedení plné nebo prosklené, kde výplně tvoří čiré nebo kouřové sklo. Zavírání na kleštinu, magnet nebo zámek.

SHRNOVACÍ DVEŘE PVC

Shrnovací dveře a stěny jsou vyrobené z plastu. Je to nejčastěji používaný typ dveří. Má spousty možností jak ve velikostech dveří, barev lamel, prosklení i způsobu zavírání. U těchto dveří je možné i dodatečné rozšíření nebo zúžení dveří. Patří k nejlehčímu typu dveří.

SHRNOVACÍ STĚNY HARMONIE

Shrnovací stěny HARMONIE jsou v interiéru velmi oblíbeným architektonickým prvkem. Umožňují měnit prostorovou dispozici podle okamžitých potřeb. Prostor rozdělený shrnovací stěnou HARMONIE je oddělen opticky i akusticky (27 dB). Proto se hodí do nové výstavby, při rekonstrukci bytů, do obchodů, klubů, školek, restaurací, kanceláří, zdravotnických zařízení a pro všechny prostory, kde se vyžaduje častá a rychlá změna v propojování a oddělování prostoru bez zásahu do konstrukce. Jsou vyrobené z kvalitní koženky, která vytváří harmonikový efekt. I tady je možné dvoubarevné provedení. Zavíraní na kliku, lze doplnit klasickým zámkem (FAB).

Kontaktní formulář

9 + 1 =

Adresa

Gorkého 171/1
251 01 Říčany-Radošovice

VNITŘNÍ STÍNĚNÍ

Venkovní stínění

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě