ŽALUZIE ŠVORC & ŠVORC
 
 
 

ŽALUZIE ŠVORC & ŠVORC

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vnitřní okenní žaluzie a stínění
Praha, Říčany, Mukařov, střední Čechy

 
Nabízíme široký výběr interiérových žaluzií od levných modelů po luxusní stínění z přírodního materiálu či s motorovým ovládáním. Klasické žaluzie doplňuje sortiment látkového stínění a sítí proti hmyzu. Zajistíme také stylové garnýže, záclonové konzole, ale i shrnovací dveře a stěny.
 
 
 
 
 
 

Vnitřní horizontální žaluzie

 
 
 
 
 
Nejoblíbenějším a nejprodávanějším systémem stínění jsou interiérové žaluzie. Jejich největší výhodou je regulace světla a snadné ovládání. Interiérové žaluzie se hodí do každého typu okna. V současné době si zákazník může vybrat z více než 50 odstínů lamel a 6 odstínů nosičů. Také se dají některé typy interiérových žaluzií polepit renolit fólií a lakovat do barvy RAL. U interiérových žaluzií je také možnost volby síly lamely a domykatelného provedení. Dále také nabízíme bambusové žaluzie několika typů a barevných variant.
 
 
 
 
Všechny typy provedení
 
 
 

Látkové stínění

 
 
 
 
 
Látkové stínění je v dnešní době bráno jako stylový doplněk domácnosti a kanceláří. U látkového stínění můžete volit z obrovského množství barev a typů. Vyberte si typ a vzor, který bude dokonalý přesně do vašeho interiéru! Látkové stíněné splní očekávání i nejnáročnějších zákazníků.
 
 
 
 
Všechny typy provedení
 
 
 

Garnýže

 
 
 
 
 
Garnýž nebo také záclonová konzole slouží už dlouhá léta lidem k doplnění interiéru jak v bytech, tak v kancelářích a v dalších veřejných prostorech. Pověšením záclon nebo závěsů se doladí a zkrášlí interiér ve zmíněných prostorech. Instalují se hlavně u oken, ale můžou se instalovat i tam, kde chceme rychle oddělit nebo zkrášlit nějaký prostor. Pověšením vhodných materiálů lze takto docílit i případnému zatemnění (zastínění) prostoru. Výběrem vhodné garnýže nebo konzole si zase usnadníme pověšování zmíněných záclon a závěsů.
 
 
 
 
Všechny typy provedení
 
 
 

Sítě proti hmyzu

 
 
 
 
 
Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu. Díky široké nabídce si dokážeme poradit s velkým množstvím typů oken a dveří. Dlouholetá životnost rámu a samotné síťoviny. Síťovina je vyrobena z poplastovaného sklolaminátového vlákna a rám je vyroben z hliníku.
 
 
 
 
Všechny typy provedení
 
 
 

Shrnovací dveře a stěny

 
 
 
 
 
Shrnovací dveře a stěny se montují jednak tam, kde kvůli prostoru nemůžeme použít klasické dveře na panty a jednak tam, kde potřebujeme předělit větší prostory na menší. Používají se jak v domácnostech, tak v kancelářích nebo veřejných prostorech (restaurace, čekárny, školy, atd.). Vyrábějí se z více materiálů: koženka, dřevo a PVC. Shrnovaní lamel dveří a stěn je buď na jednu nebo obě strany. Zavíraní si můžeme vybrat jak na kleštinu, magnet nebo zámek.
 
 
 
 
Všechny typy provedení