ŽALUZIE ŠVORC & ŠVORC
 
 
 

ŽALUZIE ŠVORC & ŠVORC

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Venkovní stínění, markýzy a rolety
Praha, Jesenice, Říčany, Úvaly, Kostelec nad Černými lesy

 
Toužíte po příjemném stínu na své terase nebo zahradě? Vyberte si ze široké nabídky markýz s klikovým nebo motorovým pohonem. Při stavbě domu nebo montáži oken nezapomeňte na venkovní rolety, které nejen že vypadají skvěle a chrání proti slunci, ale plní také vynikající izolační a bezpečnostní funkci.
 
 
 
 
 
 

Markýzy

 
 
 
 
 
Markýzy jsou velice účinným způsobem jak zastínit svou terasu, zimní zahradu nebo výlohu. V naší nabídce máme velké množství typů: klasické – boxové – pergolové + pergoly z hliníku – boční, svislé clony atd. U malých markýz je možnost ovládání pomocí kliky a u větších rozměrů a typu je ovládání pomocí motorů. Doplňkem dnes bývá i větrné čidlo, které automaticky stáhne markýzu při velkém větru a zabrání tak poškození. Látky jsou vyrobeny z 100% akrylového vlákna a vyznačují se dlouhou životností a stálobarevností. Výběr látek je z velkého množství typů a vzorů, mimo jiné rakouské firmy Sattler.
 
 
 
 
Všechny typy provedení
 
 
 

Předokenní rolety

 
 
 
 
 
Předokenní venkovní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodicích lišt. Pancíř je soubor lamel, které jsou hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou) dodávané standardně v 11 barevných odstínech. Hliníkové vodící lišty se připevňují do rámu okna nebo ostění a jsou dodávány ve více tvarových provedeních umožňující optimální osazení rolety. Standardně jsou dodávány v bílé, hnědé a stříbrné barvě (možno i RAL provedení). Předokenní rolety je možno dodávat na ruční pohon (popruh a šňůra), elektronicky (motor). Dále je možnost objednat několik tvarů boxu – kulatý, hranatý, podomítkový. Podomítkové provedení je vhodnou variantou pro zachování čisté linie domu. Tato varianta se požívá při stavbě nebo rekonstrukci. Předokenní rolety Vás chrání před slunce, mrazem, hlukem a zloději.
 
 
 
 
Všechny typy provedení
 
 
 

Venkovní žaluzie

 
 
 
 
 
Venkovní žaluzie jsou jedním z nejpoužívanější exteriérových prvků pro odražení slunce a nežádoucích pohledů. Díky prolisů a silikonovému těsnění jsou venkovní žaluzie velmi stabilní i ve větru. Systémy venkovních žaluzií se montují již do připravených podomítkových schránek nebo jako dodatečná montáž s krycím plechem. Standardně se venkovní žaluzie ovládají pomocí skládací kliky, samozřejmostí je také možnost venkovní žaluzie ovládat pomocí motoru v několika variantách.
 
 
 
 
Všechny typy provedení